Postuar më: 27-04-2017 | Ora: 15:31:25
Ilir Meta President!!!??? Shqipėria na e mbylli derėn! Fuck Albania! Turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp, turp.

Shikuar: 459  | 
Postuar më: 26-04-2017 | Ora: 15:35:20
Nė Francė humbėn partitė tradicionale, nė Shqipėri nuk do paraqiten nė zgjedhje, e njėjta gjė nė fund tė fundit. Kjo ėshtė koha sot, kapitalizmi kėrkon reformim tė lidershipit. Gjithsesi, njerėzit do votojnė me turma kėtė 18 qershor, sepse kėto zgjedhje janė historike. Shqipėria duhet tė vendosė, t'i bashkohet BE-sė, apo tė ruaj status-quonė aktuale, me gjyqėsor super-tė-korruptuar, faktor qė prodhon politikėbėrje tė korruptuar gjithashtu. E njėjta fabul qė zhvillohet edhe nė Perėndim, e njėjta natyrė zgjedhjesh si atje, me BE-nė apo kundėr BE-sė.

Shikuar: 154  | 
Postuar më: 25-04-2017 | Ora: 15:02:46
Basha dhe kungujt nė ēadėr flasin gjoja pėr dekriminalizim, dhe kushtėzojnė pjesmarrjen nė zgjedhje me tė. Ē'lojė per trutharė e kokėpalarė! I vetmi version zyrtar qė pėrmbush dekriminalizimin nė gjyqėsor e politikė ėshtė Vettingu. Bujrum, shko voto Vettingun, dhe dekriminalizimi u kry. Por, si tė gjithė spekullatorėt e tė pėrlyerit, edhe Lulziu, pėrdor tė njėjtin term pėr tė goditur versionin origjinal, dekriminalizim vs. dekriminalizim, thjesht e vetėm pėr tė kompromentuar procesin.

Shikuar: 127  | 
Postuar më: 24-04-2017 | Ora: 16:20:42
Shoferėt nxehen kur ngecen nė rrugė, dhe shpesh s'kontrollojnė fjalorin, ose pėrdorin gjuhė emocionale tė tepruar. Mė poshtė disa nga tė sharat ose komentet e shoferėve regjistruar nė vende e intervale tė ndryshme. Kėrkojmė ndjesė pėr gjuhėn banale, por dihet, rruga rrugė ėshtė, ka rregullat e veta. Ju lutemi 18+:

Shikuar: 174  | 
Postuar më: 23-04-2017 | Ora: 16:30:40
Kush do e mbroj Bashėn nėse arrestohet, dhe kujt do i vij keq pėr tė? Basha ėshtė njė hiē, pa rreth e pa suport, absolutisht njė zero. I vetmi qė mund ta mbroj do jetė Berisha, i cili de facto s'ka fuqi (moshė) ta bėj mė kėtė. PD sot ėshtė njė lėmsh i vėrtetė, ku tė gjithė urrejnė tė gjithė, dhe kjo pėr shkak tė politikės anti-PD (e pro familjes Berisha) tė Bashės.

Shikuar: 363  | 
Postuar më: 23-04-2017 | Ora: 11:57:01
Komuniteti LGBT nė Shqipėri i kėrkoj para disa ditėsh Bashės qė ēadra tė mos pengonte paradėn e tyre nė bulevard nė muajin maj. Nuk e di se ēdo bėj ēadra, ndoshta edhe s'do jetė fare deri atėherė, por ėshtė e sigurtė qė Luli do "turbullohet" nga parada e tyre.

Shikuar: 193  | 
Postuar më: 21-04-2017 | Ora: 21:10:36
Nė fakt jo komplet fytyrėn e vėrtetė, se ka bėrė "operacion plastik" mbi tė, para shumė vitesh nė Hollandė, kur pėr tė evituar infeksionin (puērat e shumta me qelb nė faqe), mjeku i mori lėkurė nga prapanica dhe ia implementoi nė fytyrė. Prandaj fytyra e tij, me shumė mish (mash), ngjan shpesh me tė pasmet, sidomos kur "shtrėngohet" tė nxjerrė fjalime... Nejse, kjo ėshtė vetem "maska" biologjike e Bashės.

Shikuar: 314  | 
Postuar më: 20-04-2017 | Ora: 10:54:53
Nė zgjedhjet lokale nė Dibėr, vjet, banda kuksianėsh tė udhėhequra nga Flamur Noka, rrahėn nė masė dibranėt e fushės sė Maqellarės, t'i shtrėngonin tė votonin kandidatin demokrat pėr kryebashkiak tė Dibrės. Situata ishte mėse poshtėruese pėr dibranėt, qė, tė rriheshin e keqtrajtoheshin nga kukesianėt nė vendin e vet, sepse si dy rrethe fqinje, tė dy palėt kanė probleme krenarie.

Shikuar: 256  | 
Postuar më: 19-04-2017 | Ora: 12:59:19
Nuk bėhen negociata (dialog) me terroristėt e tė korruptuarit, ndaj tyre vepron vetėm ligji, ky ėshtė parimi, prandaj Perėndimi nuk ndėrmjetėson. Shpejt pasuritė e tė korrupturve shqiptarė nė vendet e bankat e huaja do konfiskohen nge qeveritė perėndimore. Ēadra rezultoi njė pėrpjeke e kotė e tyre, madje po pėrshpejton aksionin nė fjalė, pasi tashmė ka ngritur edhe nervat e Perėndimit. Synuan tė "vėnė vetulla e po nxjerrin sytė".

Shikuar: 251  | 
Postuar më: 18-04-2017 | Ora: 13:07:42
Nė tė gjitha krizat politike shqiptare kėto 25 vite, dialogu mes palėve ėshtė sugjeruar, kėrkuar, iniciuar e ndėrmjetėsuar nga ndėrkombėtarėt. Pyetja tani ėshtė, pse nė "krizėn" e sotme tė huajt s'po kėrkojnė dialog mes palėve? Ēfarė ėshtė ndryshe sot? Sepse kjo e sotmja nuk ėshtė "krizė", por rezistencė e dėshpėruar e tė korruptuarve pėr tė penguar Vettingun, hapin e fundit tė Shqipėrisė nė BE. Pėr dialog sot pėllasin vetėm faktorėt e brendshėm, dhe kuptohet pse, qė tė ruajnė status-quonė.

Shikuar: 295  | 
| 1 | 2 | 3 | ...| 141 | 142 | 143 | Tjetra»