Disa nga tė sharat e shoferėve pėr Bashėn gjatė bllokimit tė rrugėve
Postuar më: 24-04-2017 | Ora: 16:20:42

Nga Vėzhguesi

Shoferėt nxehen kur ngecen nė rrugė, dhe shpesh s'kontrollojnė fjalorin, ose pėrdorin gjuhė emocionale tė tepruar. Mė poshtė disa nga tė sharat ose komentet e shoferėve regjistruar nė vende e intervale tė ndryshme. Kėrkojmė ndjesė pėr gjuhėn banale, por dihet, rruga rrugė ėshtė, ka rregullat e veta. Ju lutemi 18+:

20170424-trafik.jpg
- Luli o budalla.
- Luli i vocėrr i Salės.
- Sa e mirė kjo protestuesja, hajde zogu nė makinė, ti me dy gishta, unė me njė, hahaha.
- O Lulzim robt e shpis.
- Kėtė protestuesen do e marrim partizone, hahahaha.
- Basha na zhgėnjeve.
- Debil.
- Kopil
- Lulzim gruan.
- Vdeksh u Luli, mortja ishalla.
- Pederast.
- Lulzim gruas nė gojė.
- O mut.
- O rrot gomari...
- Thonė qė ėshtė djali i Enverit.
- Lulzim gruan parsh e mbrapsh.
- Paska qenė idjot fare ky.
- Lulzim tė q.. gruan gjithė Hollanda.
- Maskarai.
- Gruaja ka dashnor nė Hollandė, ky pėr vete ėshtė gay, ma tha badigardi vet.
- Lulzim, o rrot k...
- Qelbanik, tė lont Zoti sakat edhe nga trupi si t'ka lon nga menja.
- O zonja protestuese ta ka ngrit era fustonin, hahaha.
- Lulzim gruan kapanoni i ushtrisė.
- Plehrė.
- Motherfucker
- Psikopat.
- Po m'le nafta.
- Tė q... motrėn.
- O goce, o protestuese, a vjen njė mut, njė minutė desha me thanė, hahaha.
- Ē'koqe.... U hap rruga mė nė fund. O polic pse ri kot, futja shkopin Lulit nė bythė, hahahha...

Më: 24-04-2017 | Ora: 16:20:42 | Shikuar: 589 |  


This item is closed, it's not possible to add new comments to it or to vote on it

« ParaTjetra »