Login 
28 Gusht 2017    -    3 Shtator 2017 (Java 35)
Kalendari Mujor


Kategorite:
Kategorite: Te gjitha

 

Hen
28 Gus

Mar
29 Gus

Mer
30 Gus

Enj
31 Gus

Pre
1 Sht

Sht
2 Sht

Die
3 Sht

  Kategorite: Lufta II Boterore28 gusht 1941 masakėr masive nė Ukrainė
Kategorite: Personalitete28 gusht 1996 divorcohen Ēarlsi dhe Diana
Kategorite: Lufta Ftohte29 gusht 1949 Sovjetikėt kryen test me bombėn atomike
Kategorite: Personalitete30 gusht 1918 qėllohet Vladimir Lenin
Kategorite: Te pergjithshmeKleopatra vret veten
Kategorite: Te pergjithshmeTreni pėrplaset nė stacion nė Jugosllavi
Kategorite: Personalitete31 gusht 1997 vdes Princesha Diana
Kategorite: Lufta II Boterore1 shtator 1939 Gjermania sulmon Poloninė
  Kategorite: Te pergjithshme3 shtator 1875 krijohet makina "Porsche"
Kategorite: Lufta II Boterore3 shtator 1939 fillon lufta e Dytė Botėrore
08:00              
09:00              
10:00              
11:00              
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00              
17:00              


Copyright @ 2005-2015 Gazeta Kritika | Kritika-Lajme | Kritiket Blog | Libri i Verejtjeve | Rss feed | Shko Lart