Login 
2 Tetor 2017    -    8 Tetor 2017 (Java 40)
Kalendari Mujor


Kategorite:
Kategorite: Te gjitha

 

Hen
2 Tet

Mar
3 Tet

Mer
4 Tet

Enj
5 Tet

Pre
6 Tet

Sht
7 Tet

Die
8 Tet

  Kategorite: Personalitete2 tetor 1919 Presidenti Amerikan Woodrow Wilson pėson paralizė
Kategorite: Te pergjithshme3 tetor 1932 Iraku fiton pavarsinė
Kategorite: Lufta Ftohte3 Tetor 1952 Britania teston bombėn atomike
Kategorite: Lufta Ftohte3 tetor 1990 Gjermania Lindore dhe Perėndimore ribashkohen pas 45 vjetėsh
    Kategorite: Te pergjithshme6 tetor 1908 Austro-Hungaria anekson Bosnje-Hercegovinėn
Kategorite: Personalitete7 tetor 1849 vdes Edgar Allan Poe
 
08:00              
09:00              
10:00              
11:00              
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00              
17:00              


Copyright @ 2005-2015 Gazeta Kritika | Kritika-Lajme | Kritiket Blog | Libri i Verejtjeve | Rss feed | Shko Lart