Login 
16 Tetor 2017    -    22 Tetor 2017 (Java 42)
Kalendari Mujor


Kategorite:
Kategorite: Te gjitha

 

Hen
16 Tet

Mar
17 Tet

Mer
18 Tet

Enj
19 Tet

Pre
20 Tet

Sht
21 Tet

Die
22 Tet

  Kategorite: Lufta Ftohte16 tetor 1964 Kina i bashkohet grupit tė shteteve me armė atomike
Kategorite: Lufta I Boterore17 tetor 1912 Serbia e Greqia i shpallin luftė Perandorisė Osmane
      Kategorite: Personalitete21 tetor 1833 lindi Alfred Nobel
Kategorite: Lufta II Boterore21 tetor 1941 gjermanėt masakrojnė burra, gra dhe fėmijė nė Jugosllavi
 
08:00              
09:00              
10:00              
11:00              
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00              
17:00              


Copyright @ 2005-2015 Gazeta Kritika | Kritika-Lajme | Kritiket Blog | Libri i Verejtjeve | Rss feed | Shko Lart